Vitasports Titel Wie zijn wij

Onze naam zegt het eigenlijk al: Vitasports leeft voor de sport.

Een persoonlijke fysieke begeleiding om optimaal te kunnen bewegen, daar gaan we voor! Onze pijlers zijn: Fysiotherapie & Training en Tennis. In de praktijk voor fysiotherapie kun je terecht voor alle bewegingsgerelateerde (sport)blessures en orthopedische revalidatie. De tennisschool van Vitasports verzorgt clubtrainingen bij diverse clubs én is initiatiefnemer van het Performance Center: een persoonlijke trainingsaanpak voor jonge tennistalenten. Waar we zowel fysiek begeleiden als extra tennistrainingen bieden. Komen onze beide passies weer mooi samen.

Team Vitasports

Wouter Nooijen Profielfoto Vitasports

Wouter Nooijen

Eigenaar Vitasports

Fysiotherapeut – Tennisleraar – Fysiek trainer
06 22 23 45 90
Wouter@vitasports.nl

Eric Pietersz Profielfoto Vitasports

Eric Pietersz

Coach Performance Center – Tennisleraar
06 15 35 43 15
Eric@vitasports.nl

Jurran Schut Profielfoto Vitasports

Jurran Schut

Fysiotherapeut – Tennisleraar – Fysiek trainer
06 18 98 46 14
Jurran@vitasports.nl

Ilonka Kocken Profielfoto Vitasports

Ilonka Kocken

Tennislerares
06 40 38 69 84
Ilonka@vitasports.nl

Wouter Adriaansen Profielfoto Vitasports

Wouter Adriaansen

Tennisleraar
06 12 42 34 56
Wouteradriaansen@vitasports.nl

Thomas Bakker Profielfoto Vitasports

Thomas Bakker

Tennisleraar 
06 37 32 75 58
Thomas@vitasports.nl

Naomi

Naomi van den Biggelaar

Tennislerares
06 38 88 21 78
Naomi@vitasports.nl

foto Danielle 3

Daniëlle Boer

Tennislerares
06 21 26 69 12
Danielle@vitasports.nl

pasfoto Henriette voor website

Henriëtte Vlamings- van Vianen

Office manager
076 887 41 31
Office@vitasports.nl

Eline Hurkmans Profielfoto Vitasports

Eline Hurkmans

Business Partner
06 83 53 70 83
Eline@vitasports.nl

Harrie Schouten Profielfoto Vitasports

Harrie Schouten

WTA/ITF Coach 
Performance Center & Progress Pro
office@vitasports.nl