Vitasports Titel Wie zijn wij

Onze naam zegt het eigenlijk al: Vitasports leeft voor de sport.

Een persoonlijke fysieke begeleiding om optimaal te kunnen bewegen, daar gaan we voor! Onze pijlers zijn: Fysiotherapie & Training en Tennis & Padel. In de praktijk voor fysiotherapie kun je terecht voor alle bewegingsgerelateerde (sport)blessures en orthopedische revalidatie. De tennis- en padel school van Vitasports verzorgt clubtrainingen bij diverse clubs én is initiatiefnemer van het Performance Center: een persoonlijke trainingsaanpak voor jonge tennistalenten. Waar we zowel fysiek begeleiden als extra tennistrainingen bieden. Komen onze beide passies weer mooi samen.

Team Vitasports

Wouter Nooijen Pasfoto

Wouter Nooijen

Eigenaar Vitasports – Fysiotherapeut – Tennistrainer – Fysiek trainer
06 22 23 45 90
wouter@vitasports.nl

Eric Pietersz Profielfoto Vitasports

Eric Pietersz

Coach Performance Center – Tennistrainer
06 15 35 43 15
eric@vitasports.nl

Foto website Jurran Schut

Jurran Schut

Fysiotherapeut – Fysiek trainer – Leefstijlcoach
06 18 98 46 14
jurran@vitasports.nl

Ilonka Kocken Profielfoto Vitasports

Ilonka Kocken

Tennistrainer
06 40 38 69 84
ilonka@vitasports.nl

Thomas Bakker Profielfoto Vitasports

Thomas Bakker

Tennis- en Padeltrainer
Coördinator tennis en padel

06 38 53 11 66
thomas@vitasports.nl

Foto trainer Michel Veen3

Michel van Veen

Coach Performance Center – Tennistrainer
06 25 22 28 54
michel@vitasports.nl 

Thiemo

Thiemo de Bakker

Trainer / Coach Pro en Junior Program
Performance Center

foto Peter website

Peter van den Berg

Padeltrainer – Coördinator events 
06 22 23 05 21
events@vitasports.nl

foto Danielle 3

Daniëlle Boer

Tennistrainer – Fysiek trainer
06 21 26 69 12
danielle@vitasports.nl

Pasfoto Maxime Eenennaam Vitasports

Maxime Eenennaam

Tennistrainer
06 34 44 30 93
maxime@vitasports.nl

Gwen Eygendaal website

Gwen Eygendaal

Personal Trainer, Fysiek Trainer

gwen@vitasports.nl

foto Quinn

Quinn Eygendaal

Tennistrainer
06 20 28 98 06
quinn@vitasports.nl 

foto Saskia Gladdines website

Saskia Gladdines

Fysiotherapeut
06 15 66 15 67
saskia@vitasports.nl

foto website 1

Helga de Groot

Tennistrainer
06 53 88 43 41
helga@vitasports.nl

foto Cindy

Cindy Huberts

Padeltrainer

cindy@vitasports.nl

Eline Hurkmans Profielfoto Vitasports

Eline Hurkmans

Business Partner
06 83 53 70 83
eline@vitasports.nl

Foto Eugene sept 2023 website

Eugène Klerkx

Padeltrainer
06 48 31 38 31
eugene@vitasports.nl

foto Sander website

Sander Pleijte

Selectietrainer TV Markant
06 50 24 14 86
sander@vitasports.nl

pasfoto Henriette voor website

Henriëtte Vlamings

Office Manager
076 887 41 31
office@vitasports.nl

foto Erwin Wadners3

Erwin Wadners

Coördinator Events
06 55 25 39 75
erwin@vitasports.nl 

Inloggen Vitasports trainers

Vitasports gebruikt PLANMYSPORT voor administratie en communicatie. Trainers en medewerkers kunnen hieronder inloggen.